Linie produktów

U nas zamówisz projekt graficzny dostosowany do różnorodności Twoich produktów.
Spójny wzór graficzny podkreśla cechy marki i wyróżnia spośród konkurencji.


Zobacz też jak odmieniamy stare projekty.


Przedsiębiorstwo Piekarskie

Przedsiębiorstwo Piekarskie to uznany producent wyśmienitego pieczywa z Lubelszczyzny.
Wraz z rozwojem firmy – nastąpiła potrzeba unowocześnienia i nadania spójności opakowaniom. Klient zdecydował się na odważną zmianę całej szaty graficznej – zachowując jedynie swój logotyp. Przygotowane przez Ipak nowoczesne projekty woreczków na chleb tworzą nową linię opakowań.
Grafika w żywych kolorach nawiązuje deseniem do mozaiki z kłosów zboża. Każdy rodzaj pieczywa jest zidentyfikowany innym kolorem przewodnim, który łatwo odnaleźć na sklepowej półce, a schemat grafiki pozwala na rozbudowę linii o kolejne produkty.


Piekarnia Cukiernia Sarzyńscy

Projekt obejmuje metki na czekolady, zamknięcia do ozdobnych ciasteczek, woreczki klockowe na słodycze, etykiety na wina i nalewki.


Piekarnia Społem Chełm – opakowanie bułki tartej

Piekarnia pragnęła mieć produkt dostosowany do współczesnych trendów, przy zachowaniu kolorystyki oraz charakterystycznego logotypu. Przygotowana przez Ipak szata graficzna odświeżyła wygląd produktu, a także zainicjowała serię produktów – wkrótce torebka papierowa na chleb z lnem kontynuowała nową ideę stylistyczną. By uzyskać zamierzony efekt uporządkowaliśmy liternictwo oraz wyeksponowaliśmy najważniejsze dla klienta końcowego informacje. Opakowanie zmieniło też kształt na bardziej zwarty. Cały projekt spięty jest wstęgą, na której delikatny deseń identyfikuje produkt.

Projekt przed i po metamorfozie można zobaczyć tutaj.